Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 11 Svi 2019

ZET

0 : 0

Prigorje Žerjavinec

ZET
ZET

VS

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

Gol

4

Zamjene

1

Jasmin Ganić

Trener

Vladimir Sever

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Domagoj Ćurdo

Prvi pomoćni sudac: Hrvoje Vrbanec

Drugi pomoćni sudac: Dalibor Jurić

Četvrti sudac:

Delegat: Vlado Šobota

Ostali:
Zdenko Grubač, lic. 5
Danijel Rogić Lic.13

61 MIN

Žuti karton 11. Antonio Augustinović (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

79 MIN

Žuti karton 4. Karlo Sever (Prigorje Žerjavinec)

yellow card
ZET

ZET

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Eugen Dorić

1. Eugen Dorić

Eugen Dorić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Leo Košarić

4. Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Tomislav Benc

5. Tomislav Benc

Tomislav Benc

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Željko Subotić

14. Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Luka Gorše

10. Luka GoršeK

Luka Gorše

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Hrvoje Šakić

7. Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Samir El Hachimi

9. Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

  • Ime kluba: ZET
  • Država : MA
Luka Tepeš

17. Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Valentino Hajster

11. Valentino Hajster

Valentino Hajster

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Matej Blažević

3. Matej Blažević

Matej Blažević

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Nikolaus Fleissner

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT

Zamjene

Josip Crnov

4. Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Dominik Pavić

15. Dominik Pavić

Dominik Pavić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Stjepan Knez

. Stjepan Knez

Stjepan Knez

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Marko Šilić

13. Marko Šilić

Marko Šilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

10. Petar BarbarićK

Petar Barbarić

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

6. Matija Matanović

Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

4. Karlo Sever

Karlo Sever

Karlo Sever

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

13. Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

3. Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

17. Matija Soldo

Matija Soldo

Matija Soldo

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

14. Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

11. Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

1. David Pintar

David Pintar

David Pintar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

15. Josip Bedeković

Josip Bedeković

Josip Bedeković

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Filip Krznarić

Filip Krznarić

Filip Krznarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

56 MIN

9. Josip Barbarić

15. Josip Bedeković

Prigorje Žerjavinec

76 MIN

11. Valentino Hajster

15. Dominik Pavić

ZET

82 MIN

8. Nikolaus Fleissner

. Stjepan Knez

ZET

84 MIN

9. Samir El Hachimi

4. Josip Crnov

ZET

90 MIN

7. Hrvoje Šakić

13. Marko Šilić

ZET