Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 05 Svi 2019

Blato

3 : 1

Studentski Grad

Blato
Blato

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

Gol

3

Žuti karton

2

5

Zamjene

1

Miroslav Vuksanić

Trener

Damir Ivančić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karlo Barač

Prvi pomoćni sudac: Damir Adžić-Kapitanović

Drugi pomoćni sudac: Nikola Božić

Četvrti sudac:

Delegat: Boris Murko

Ostali:
Ivan Filipović lic.br.16

16 MIN

Gol 2. Karlo Draganović (Trešnjevka)

goal

29 MIN

Gol . Kristijan Hanžek (Studentski Grad)

goal

51 MIN

Žuti karton 10. Mladen Muškovac (Blato)

yellow card

53 MIN

Gol 15. Ante Rogić (Blato)

goal

62 MIN

Žuti karton 22. Marijan Roso (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

63 MIN

Žuti karton . Josip Španić (Studentski Grad)

yellow card

78 MIN

Gol 15. Ante Rogić (Blato)

goal

81 MIN

Žuti karton 2. Josip Pavelić (Jarun)

yellow card

84 MIN

Žuti karton . Ivan Vrdoljak (Prečko)

yellow card
Blato

Blato

Studentski Grad

Studentski Grad

Željko Kovačić

12. Željko Kovačić

Željko Kovačić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Tomislav Novak

2. Tomislav Novak

Tomislav Novak

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Stipan Rimac

4. Stipan RimacK

Stipan Rimac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Stipe Sunara

20. Stipe Sunara

Stipe Sunara

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Ante Rogić

15. Ante Rogić

Ante Rogić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Mladen Muškovac

10. Mladen Muškovac

Mladen Muškovac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Boris Eterović

6. Boris Eterović

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Josip Bikić

3. Josip Bikić

Josip Bikić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Karlo Kasabašić

21. Karlo Kasabašić

Karlo Kasabašić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Marko Trgovčević

10. Marko Trgovčević

Marko Trgovčević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Karlo Draganović

2. Karlo Draganović

Karlo Draganović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

Petar Ujević

12. Petar Ujević

Petar Ujević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Josip Crnečki-Galic

1. Josip Crnečki-Galic

Josip Crnečki-Galic

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Mario Bilić

19. Mario Bilić

Mario Bilić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Marko Matuško

23. Marko Matuško

Marko Matuško

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Vedran Hutinski

4. Vedran Hutinski

Vedran Hutinski

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Josip Pavelić

2. Josip Pavelić

Josip Pavelić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Ivan Vrdoljak

. Ivan Vrdoljak

Ivan Vrdoljak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

5. Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Josip Španić

Josip Španić

Josip Španić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Filip Bukovec

Filip Bukovec

Filip Bukovec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Muhamed Bilali

Muhamed Bilali

Muhamed Bilali

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

22. Marijan Roso

Marijan Roso

Marijan Roso

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

10. Matija ĆibarićK

Matija Ćibarić

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

4. Jerko Markić

Jerko Markić

Jerko Markić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Danijel Đapić

Danijel Đapić

Danijel Đapić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

. Jurica Titlić

Jurica Titlić

Jurica Titlić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

16. Leone Berend

Leone Berend

Leone Berend

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

2. Nikola Horvat

Nikola Horvat

Nikola Horvat

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

46 MIN

2. Tomislav Novak

23. Marko Matuško

Blato

62 MIN

21. Karlo Kasabašić

. Ivan Vrdoljak

Blato

62 MIN

22. Marijan Roso

16. Leone Berend

Studentski Grad

71 MIN

10. Marko Trgovčević

2. Josip Pavelić

Blato

87 MIN

15. Ante Rogić

1. Josip Crnečki-Galic

Blato

90 MIN

4. Stipan Rimac

19. Mario Bilić

Blato