Copa America 2015 - Matches

- 04 Svi 2019

Sesvetski Kraljevec

1 : 1

ZET

Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec

VS

ZET
ZET

Gol

2

Žuti karton

4

2

Zamjene

3

Dalibor Fabijanić

Trener

Jasmin Ganić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tomislav Cvitković

Prvi pomoćni sudac: Ivan Vukojević

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Čulina

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Huha

Ostali:
Kovačević Marko lic br 16
Subotić Davor lic br 4

25 MIN

Žuti karton 8. Tomislav Knežević (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

36 MIN

Žuti karton 4. Marko Janjić (Šparta Elektra)

yellow card

44 MIN

Žuti karton 1. Eugen Dorić (Trešnjevka)

yellow card

48 MIN

Gol 11. Luka Žarko (Sesvetski Kraljevec)

goal

50 MIN

Žuti karton 9. Samir El Hachimi (ZET)

yellow card

52 MIN

Gol 7. Hrvoje Šakić (ZET)

goal

66 MIN

Žuti karton 8. Nikolaus Fleissner (ZET)

yellow card

82 MIN

Žuti karton 16. Mislav Valenta (ZET)

yellow card
Sesvetski Kraljevec

Sesvetski Kraljevec

ZET

ZET

Toni Đidara

1. Toni Đidara

Toni Đidara

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Mateo Karatović

17. Mateo Karatović

Mateo Karatović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Mario Galjuf

14. Mario Galjuf

Mario Galjuf

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Eugen Filipović

18. Eugen Filipović

Eugen Filipović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Alen Dugac

6. Alen Dugac

Alen Dugac

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Dario Benić

10. Dario BenićK

Dario Benić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Jerko Majić

15. Jerko Majić

Jerko Majić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Ivan Hrgović

5. Ivan Hrgović

Ivan Hrgović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Tomislav Knežević

8. Tomislav Knežević

Tomislav Knežević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Marko Janjić

4. Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Patrice Kwedi

11. Patrice Kwedi

Patrice Kwedi

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

Zamjene

Luka Lauš

12. Luka Lauš

Luka Lauš

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Karlo Dominik Lihtar

8. Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Pavao Škrlec

13. Pavao Škrlec

Pavao Škrlec

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Luka Žarko

11. Luka Žarko

Luka Žarko

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Lovro Novokmet

4. Lovro Novokmet

Lovro Novokmet

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Zdeslav Drmić

9. Zdeslav Drmić

Zdeslav Drmić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

1. Eugen Dorić

Eugen Dorić

Eugen Dorić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

14. Željko Subotić

Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

3. Matej Blažević

Matej Blažević

Matej Blažević

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

4. Leo Košarić

Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT

6. Ivan Radoš

Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

7. Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

17. Luka Tepeš

Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

9. Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

  • Ime kluba: ZET
  • Država : MA

11. Valentino Hajster

Valentino Hajster

Valentino Hajster

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

16. Mislav ValentaK

Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Zamjene

13. Marko Šilić

Marko Šilić

Marko Šilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Petar Botić

Petar Botić

Petar Botić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

4. Josip Crnov

Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

18. Luka Rimac

Luka Rimac

Luka Rimac

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

46 MIN

17. Mateo Karatović

11. Luka Žarko

Sesvetski Kraljevec

76 MIN

8. Tomislav Knežević

8. Karlo Dominik Lihtar

Sesvetski Kraljevec

87 MIN

16. Mislav Valenta

13. Marko Šilić

ZET

90 MIN

9. Samir El Hachimi

4. Josip Crnov

ZET

90 MIN

11. Valentino Hajster

18. Luka Rimac

ZET