Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 28 Tra 2019

Prigorje Markuševec

3 : 2

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

Gol

3

Zamjene

4

Zvonko Lipovac

Trener

Vladimir Sever

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Grgur Jović

Prvi pomoćni sudac: Mario Jelić

Drugi pomoćni sudac: Nenad Vlaisavljević

Četvrti sudac:

Delegat: Vlado Šobota

Ostali:
Butić Sanja lic. br. 14
Miklec Dubravko lic. 29

4 MIN

Gol 10. Mateo Šušković (Prigorje Markuševec)

goal

28 MIN

Gol 10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)

goal

32 MIN

Gol 17. Saša Zlatar (Prigorje Žerjavinec)

goal

70 MIN

Gol 10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)

goal

82 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Josip Barbarić (Prigorje Žerjavinec)

penalty
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Alan Mujagić

32. Alan Mujagić

Alan Mujagić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Bernard Nujić

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Matija Petreković

2. Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrej Peremin

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Mateo Šušković

10. Mateo Šušković

Mateo Šušković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Marko Baron

9. Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Jurica Mihovec

11. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Luka Hadžić

10. Luka HadžićK

Luka Hadžić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Tomislav Kravarščan

15. Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Matija Vertuš

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Martin Ferenčak

8. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Luka Miholić

18. Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Antonio Matić

20. Antonio Matić

Antonio Matić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Josip Katić

17. Josip Katić

Josip Katić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

1. David Pintar

David Pintar

David Pintar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

6. Matija Matanović

Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

13. Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

14. Karlo Čuk

Karlo Čuk

Karlo Čuk

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

17. Saša Zlatar

Saša Zlatar

Saša Zlatar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

8. Antonio Bukal

Antonio Bukal

Antonio Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

3. Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

10. Petar BarbarićK

Petar Barbarić

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

11. Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

23. Dario Lipinčić

Dario Lipinčić

Dario Lipinčić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

4. Karlo Sever

Karlo Sever

Karlo Sever

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

2. Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

17. Matija Soldo

Matija Soldo

Matija Soldo

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

15. Josip Bedeković

Josip Bedeković

Josip Bedeković

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Filip Krznarić

Filip Krznarić

Filip Krznarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

54 MIN

9. Marko Baron

20. Antonio Matić

Prigorje Markuševec

62 MIN

7. Nikola Granđa

4. Karlo Sever

Prigorje Žerjavinec

76 MIN

15. Tomislav Kravarščan

18. Luka Miholić

Prigorje Markuševec

79 MIN

17. Saša Zlatar

2. Ivan Smiljanić

Prigorje Žerjavinec

79 MIN

10. Petar Barbarić

17. Matija Soldo

Prigorje Žerjavinec

79 MIN

6. Matija Matanović

15. Josip Bedeković

Prigorje Žerjavinec

87 MIN

10. Luka Hadžić

17. Josip Katić

Prigorje Markuševec