Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 27 Tra 2019

Trešnjevka

1 : 0

Blato

Trešnjevka
Trešnjevka

VS

Blato
Blato

Gol

1

Žuti karton

0

4

Zamjene

4

Renato Jurčec

Trener

Miroslav Vuksanić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Borna Kordej

Prvi pomoćni sudac: Hrvoje Vrbanec

Drugi pomoćni sudac: Luka Biloš

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:
MLADEN VUŠAK LIC 10
FILIPOVIĆ IVAN LIC. 16

35 MIN

Gol 2. Karlo Draganović (Trešnjevka)

goal

50 MIN

Žuti karton 5. Dominik Marjanović (Trešnjevka)

yellow card
Trešnjevka

Trešnjevka

Blato

Blato

Natko Kvakan

12. Natko Kvakan

Natko Kvakan

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Filip Rebić

11. Filip Rebić

Filip Rebić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Antonio Tičak

4. Antonio Tičak

Antonio Tičak

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Luka Matak

13. Luka Matak

Luka Matak

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Miroslav Šarić

10. Miroslav ŠarićK

Miroslav Šarić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Dominik Marjanović

5. Dominik Marjanović

Dominik Marjanović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Matija Vedriš

3. Matija Vedriš

Matija Vedriš

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Lovro Težački

6. Lovro Težački

Lovro Težački

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Luka Matošević

. Luka Matošević

Luka Matošević

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Antonio Imširović

. Antonio Imširović

Antonio Imširović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Deni Bektaši

. Deni Bektaši

Deni Bektaši

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

Zamjene

Arian Kranjec

. Arian Kranjec

Arian Kranjec

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Leon Nokaj

9. Leon Nokaj

Leon Nokaj

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Damir Cerovac

17. Damir Cerovac

Damir Cerovac

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Josip Nimac

7. Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Mate Čagalj

3. Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Roko Tarle

. Roko Tarle

Roko Tarle

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Filip Barukčić

. Filip Barukčić

Filip Barukčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

12. Željko Kovačić

Željko Kovačić

Željko Kovačić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

5. William Sugj

William Sugj

William Sugj

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

4. Stipan RimacK

Stipan Rimac

Stipan Rimac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

20. Stipe Sunara

Stipe Sunara

Stipe Sunara

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

15. Ante Rogić

Ante Rogić

Ante Rogić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

10. Mladen Muškovac

Mladen Muškovac

Mladen Muškovac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

6. Boris Eterović

Boris Eterović

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

18. Filip Bakula

Filip Bakula

Filip Bakula

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

20. Filip Zrnčić

Filip Zrnčić

Filip Zrnčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

10. Marko Trgovčević

Marko Trgovčević

Marko Trgovčević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

2. Karlo Draganović

Karlo Draganović

Karlo Draganović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

12. Petar Ujević

Petar Ujević

Petar Ujević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

1. Josip Crnečki-Galic

Josip Crnečki-Galic

Josip Crnečki-Galic

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

23. Marko Matuško

Marko Matuško

Marko Matuško

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

3. Josip Bikić

Josip Bikić

Josip Bikić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

4. Vedran Hutinski

Vedran Hutinski

Vedran Hutinski

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

. Ivan Vrdoljak

Ivan Vrdoljak

Ivan Vrdoljak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

2. Tomislav Novak

Tomislav Novak

Tomislav Novak

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

34 MIN

. Antonio Imširović

. Filip Barukčić

Trešnjevka

46 MIN

13. Luka Matak

9. Leon Nokaj

Trešnjevka

46 MIN

5. William Sugj

23. Marko Matuško

Blato

46 MIN

10. Marko Trgovčević

. Ivan Vrdoljak

Blato

62 MIN

6. Lovro Težački

7. Josip Nimac

Trešnjevka

62 MIN

2. Karlo Draganović

4. Vedran Hutinski

Blato

80 MIN

10. Miroslav Šarić

. Roko Tarle

Trešnjevka

87 MIN

20. Filip Zrnčić

1. Josip Crnečki-Galic

Blato