Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 06 Tra 2019

ZET

1 : 3

Concordia

ZET
ZET

VS

Concordia
Concordia

Gol

1

Žuti karton

3

1

Zamjene

4

Jasmin Ganić

Trener

Martin Bijelonjić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Novak

Prvi pomoćni sudac: Ivan Mlinac

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Čulina

Četvrti sudac:

Delegat: Igor Barišić

Ostali:
Zdenko Grubač, lic. 5
Zember Velimir Lic.25

4 MIN

Žuti karton 19. Mario Breškić (Concordia)

yellow card

17 MIN

Žuti karton 4. Leo Košarić (ZET)

yellow card

36 MIN

Žuti karton 14. Petar Progovečki (Concordia)

yellow card

44 MIN

Gol 16. Mislav Valenta (ZET)

goal

66 MIN

Gol 19. Mario Breškić (Concordia)

goal

77 MIN

Gol 19. Mario Breškić (Concordia)

goal

80 MIN

Žuti karton 10. Luka Stubičar (Concordia)

yellow card

90 MIN

Gol 9. Josip Šušković-Jakopac (Concordia)

goal
ZET

ZET

Concordia

Concordia

Eugen Dorić

1. Eugen Dorić

Eugen Dorić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Ivan Radoš

6. Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Mislav Valenta

16. Mislav ValentaK

Mislav Valenta

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Leo Košarić

4. Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Željko Subotić

14. Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Luka Gorše

10. Luka Gorše

Luka Gorše

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Hrvoje Šakić

7. Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Luka Tepeš

17. Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Valentino Hajster

11. Valentino Hajster

Valentino Hajster

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Jian Chen

4. Jian Chen

Jian Chen

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Matej Blažević

3. Matej Blažević

Matej Blažević

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Zamjene

Antonijo Stojanović

12. Antonijo Stojanović

Antonijo Stojanović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Damjan Rimac

. Damjan Rimac

Damjan Rimac

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Josip Crnov

4. Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Dominik Pavić

15. Dominik Pavić

Dominik Pavić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Nikolaus Fleissner

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT
Antonio Brajković

17. Antonio Brajković

Antonio Brajković

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Marko Šilić

13. Marko Šilić

Marko Šilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

12. Marko Kelčec-Ključarić

Marko Kelčec-Ključarić

Marko Kelčec-Ključarić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

18. Filip Kelčec-Ključarić

Filip Kelčec-Ključarić

Filip Kelčec-Ključarić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

17. Teo Dodig

Teo Dodig

Teo Dodig

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

8. Sandro GospićK

Sandro Gospić

Sandro Gospić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

15. Ivan Galić

Ivan Galić

Ivan Galić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

19. Mario Breškić

Mario Breškić

Mario Breškić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

10. Luka Stubičar

Luka Stubičar

Luka Stubičar

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

6. Zvonimir Petrović

Zvonimir Petrović

Zvonimir Petrović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

14. Petar Progovečki

Petar Progovečki

Petar Progovečki

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

9. Josip Šušković-Jakopac

Josip Šušković-Jakopac

Josip Šušković-Jakopac

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

11. Mustafa Tabalović

Mustafa Tabalović

Mustafa Tabalović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : BA

Zamjene

13. Petar Čugura

Petar Čugura

Petar Čugura

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

22. Leonardo Kestić

Leonardo Kestić

Leonardo Kestić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

8. Josip Lukić

Josip Lukić

Josip Lukić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

18. Ante Norac-Kljajo

Ante Norac-Kljajo

Ante Norac-Kljajo

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

5. Josip Šarić

Josip Šarić

Josip Šarić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

46 MIN

18. Filip Kelčec-Ključarić

13. Petar Čugura

Concordia

46 MIN

14. Petar Progovečki

8. Josip Lukić

Concordia

72 MIN

4. Jian Chen

8. Nikolaus Fleissner

ZET

79 MIN

10. Luka Stubičar

22. Leonardo Kestić

Concordia

90 MIN

9. Josip Šušković-Jakopac

18. Ante Norac-Kljajo

Concordia