Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 07 Tra 2019

Sloga

1 : 3

Trešnjevka

Sloga
Sloga

VS

Trešnjevka
Trešnjevka

Gol

1

Žuti karton

3

5

Zamjene

2

Davor Orsag

Trener

Renato Jurčec

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Juraj Jović

Prvi pomoćni sudac: Dino Chedid

Drugi pomoćni sudac: Vjekoslav Kovač

Četvrti sudac:

Delegat: Romano Borac

Ostali:
Borojević Miloš lic. br 9
Mladen Vušak (br. licence 10)

18 MIN

Žuti karton 5. Tin Kosovec (Sloga)

yellow card

23 MIN

Gol 5. Tin Kosovec (Sloga)

goal

29 MIN

Kazneni udarac (Gol) 11. Filip Rebić (Trešnjevka)

penalty

38 MIN

Žuti karton 3. Matija Vedriš (Trešnjevka)

yellow card

38 MIN

Žuti karton . Antonio Imširović (Trnje)

yellow card

50 MIN

Gol . Luka Matošević (Trešnjevka)

goal

55 MIN

Žuti karton 13. Luka Matak (Trešnjevka)

yellow card

90 MIN

Gol 9. Leon Nokaj (Trešnjevka)

goal
Sloga

Sloga

Trešnjevka

Trešnjevka

Igor Ivić

1. Igor Ivić

Igor Ivić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Luka Tudjek

4. Luka Tudjek

Luka Tudjek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Roberto Ranogajec Pintarić

11. Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Ivan Gajger

6. Ivan Gajger

Ivan Gajger

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Tin Kosovec

5. Tin KosovecK

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Filip Cvitanović

5. Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Tin Barić

11. Tin Barić

Tin Barić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Kristian Drežnjak

. Kristian Drežnjak

Kristian Drežnjak

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Marko Orsag

. Marko Orsag

Marko Orsag

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Đenis Ahmedi

16. Đenis Ahmedi

Đenis Ahmedi

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Denis Skenderi

9. Denis Skenderi

Denis Skenderi

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

Josip Hajdinjak

18. Josip Hajdinjak

Josip Hajdinjak

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Antonio Krajinović

3. Antonio Krajinović

Antonio Krajinović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Damir Mikulić

15. Damir Mikulić

Damir Mikulić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Karlo Nikolovski

17. Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Marijan Marković

10. Marijan Marković

Marijan Marković

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Karlo Pišpek

14. Karlo Pišpek

Karlo Pišpek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

. Arian Kranjec

Arian Kranjec

Arian Kranjec

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

11. Filip Rebić

Filip Rebić

Filip Rebić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

4. Antonio Tičak

Antonio Tičak

Antonio Tičak

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

13. Luka Matak

Luka Matak

Luka Matak

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

10. Miroslav ŠarićK

Miroslav Šarić

Miroslav Šarić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

5. Dominik Marjanović

Dominik Marjanović

Dominik Marjanović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

3. Matija Vedriš

Matija Vedriš

Matija Vedriš

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

6. Lovro Težački

Lovro Težački

Lovro Težački

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

. Luka Matošević

Luka Matošević

Luka Matošević

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

. Antonio Imširović

Antonio Imširović

Antonio Imširović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Deni Bektaši

Deni Bektaši

Deni Bektaši

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

Zamjene

9. Leon Nokaj

Leon Nokaj

Leon Nokaj

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

12. Natko Kvakan

Natko Kvakan

Natko Kvakan

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

18. Siniša Djurić

Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

7. Josip Nimac

Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

3. Mate Čagalj

Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

14. Karlo Coner

Karlo Coner

Karlo Coner

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

. Filip Barukčić

Filip Barukčić

Filip Barukčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

34 MIN

16. Đenis Ahmedi

10. Marijan Marković

Sloga

46 MIN

6. Lovro Težački

. Filip Barukčić

Trešnjevka

53 MIN

9. Denis Skenderi

17. Karlo Nikolovski

Sloga

56 MIN

6. Ivan Gajger

14. Karlo Pišpek

Sloga

64 MIN

. Marko Orsag

3. Antonio Krajinović

Sloga

68 MIN

. Antonio Imširović

9. Leon Nokaj

Trešnjevka

77 MIN

11. Tin Barić

15. Damir Mikulić

Sloga