Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 31 Ožu 2019

Studentski Grad

2 : 1

Brezovica

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Brezovica
Brezovica

Gol

3

Žuti karton

2

4

Zamjene

2

Damir Ivančić

Trener

Nikola Pustak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Nikola Božić

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Ćorluka

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Barbir

Ostali:
Nenad Galović, lic. br. 2
Damir Špoljar, lic.br. 30

13 MIN

Gol 16. Leone Berend (Studentski Grad)

goal

24 MIN

Žuti karton 19. Ivan Sokić (Brezovica)

yellow card

29 MIN

Žuti karton . Filip Bukovec (Studentski Grad)

yellow card

30 MIN

Gol . Danijel Đapić (Trešnjevka)

goal

57 MIN

Žuti karton 10. Vedran Kršlak (Brezovica)

yellow card

58 MIN

Žuti karton . Muhamed Bilali (Hrvatski Dragovoljac)

yellow card

79 MIN

Gol 4. Jasmin Gorski (Brezovica)

goal

81 MIN

Žuti karton . Josip Španić (Studentski Grad)

yellow card
Studentski Grad

Studentski Grad

Brezovica

Brezovica

Marko Karas

1. Marko Karas

Marko Karas

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Matija Ćibarić

10. Matija ĆibarićK

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Domagoj Špoljar

5. Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Jerko Markić

4. Jerko Markić

Jerko Markić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Stipo Čavlina

8. Stipo Čavlina

Stipo Čavlina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Filip Bukovec

. Filip Bukovec

Filip Bukovec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marijan Roso

22. Marijan Roso

Marijan Roso

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Leone Berend

16. Leone Berend

Leone Berend

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Kristijan Hanžek

. Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Muhamed Bilali

. Muhamed Bilali

Muhamed Bilali

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR
Danijel Đapić

. Danijel Đapić

Danijel Đapić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

Jesse-Joshua Didulica

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Borna Ćehajić

11. Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Bajram Alili

2. Bajram Alili

Bajram Alili

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : MK
Josip Španić

. Josip Španić

Josip Španić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Marić

9. Ante Marić

Ante Marić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antun Dodić

6. Antun Dodić

Antun Dodić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

1. Jan Savić

Jan Savić

Jan Savić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Jasmin Gorski

Jasmin Gorski

Jasmin Gorski

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

7. Petar PečekK

Petar Peček

Petar Peček

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Matija Đuričić

Matija Đuričić

Matija Đuričić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

10. Vedran Kršlak

Vedran Kršlak

Vedran Kršlak

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

11. Ivan Zirdum

Ivan Zirdum

Ivan Zirdum

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

17. Marko Relja

Marko Relja

Marko Relja

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

18. Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

19. Ivan Sokić

Ivan Sokić

Ivan Sokić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

20. Tomislav Skender

Tomislav Skender

Tomislav Skender

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

. Josip Šćrbec

Josip Šćrbec

Josip Šćrbec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

Zamjene

. Renato Šorša

Renato Šorša

Renato Šorša

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

14. Filip Nimčević

Filip Nimčević

Filip Nimčević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

5. Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

31 MIN

11. Ivan Zirdum

14. Filip Nimčević

Brezovica

46 MIN

16. Leone Berend

11. Borna Ćehajić

Studentski Grad

46 MIN

. Filip Bukovec

2. Bajram Alili

Studentski Grad

63 MIN

8. Stipo Čavlina

. Josip Španić

Studentski Grad

65 MIN

17. Marko Relja

5. Domagoj Kulašević

Brezovica

70 MIN

. Danijel Đapić

9. Ante Marić

Studentski Grad