Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 23 Ožu 2019

Prigorje Žerjavinec

0 : 0

Šparta Elektra

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

Gol

2

Žuti karton

3

1

Crveni karton

0

3

Zamjene

5

Vladimir Sever

Trener

Dario Zanić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tomislav Cvitković

Prvi pomoćni sudac: Pero Iličić

Drugi pomoćni sudac: Robert Šimac

Četvrti sudac:

Delegat: Igor Barišić

Ostali:
Kiro Naumovski lic.br.20
Sanja Butić lic.br.14

32 MIN

Crveni karton 6. Matija Matanović (Prigorje Žerjavinec)

red card

37 MIN

Žuti karton 15. Mislav Blaić (Šparta Elektra)

yellow card

44 MIN

Žuti karton 8. Stjepan-Josip Taritaš (Šparta Elektra)

yellow card

51 MIN

Žuti karton 8. Dario Skoko (Šparta Elektra)

yellow card

57 MIN

Žuti karton 5. Ivan Legin (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 17. Matija Soldo (Prigorje Žerjavinec)

yellow card
Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

David Pintar

1. David Pintar

David Pintar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Legin

5. Ivan Legin

Ivan Legin

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Josip Barbarić

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Petar Barbarić

10. Petar BarbarićK

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Matija Matanović

6. Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Bukal

8. Antonio Bukal

Antonio Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Smiljanić

2. Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Nikola Granđa

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Augustinović

11. Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Karlo Čuk

14. Karlo Čuk

Karlo Čuk

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Saša Zlatar

17. Saša Zlatar

Saša Zlatar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

Ivica Hranjec

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Rajner

18. Ivan Rajner

Ivan Rajner

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Lazar Glasnović

3. Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Matija Soldo

17. Matija Soldo

Matija Soldo

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Mihaljek

14. Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Bruno Topić

2. Bruno Topić

Bruno Topić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Patrik Augustinović

13. Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Dario SkokoK

Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Darko Vučić

Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Marin Bojić

Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Dinko Zubčić

Dinko Zubčić

Dinko Zubčić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

. Luka Raguž

Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Mate Gale

Mate Gale

Mate Gale

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

10. Ivan Donald Galić

Ivan  Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Stipe Marić

Stipe Marić

Stipe Marić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Luka Dragović

Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

46 MIN

6. Bruno Lonza

7. Luka Dragović

Šparta Elektra

61 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

7. Stipe Marić

Šparta Elektra

66 MIN

8. Dinko Zubčić

9. Stipe Vujić

Šparta Elektra

70 MIN

. Mate Gale

16. Mateo Šokčević

Šparta Elektra

75 MIN

9. Josip Barbarić

3. Lazar Glasnović

Prigorje Žerjavinec

80 MIN

17. Saša Zlatar

17. Matija Soldo

Prigorje Žerjavinec

80 MIN

11. Ćiril Guja

17. Josip Maro Kramarić

Šparta Elektra

90 MIN

11. Antonio Augustinović

14. Antonio Mihaljek

Prigorje Žerjavinec