Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 23 Ožu 2019

ZET

Jian Chen`

1 : 0

Studentski Grad

ZET
ZET

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

4. Jian Chen

Gol

1

Žuti karton

3

4

Zamjene

4

Jasmin Ganić

Trener

Damir Ivančić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Zvonimir Matković

Prvi pomoćni sudac: Zvonimir Golub

Drugi pomoćni sudac: Ninoslav Fratrić

Četvrti sudac:

Delegat: Leonardo Bošnjak

Ostali:
Zdenko Grubač, lic. 5
Damir Špoljar Lic. 30

30 MIN

Žuti karton 3. Matej Blažević (ZET)

yellow card

49 MIN

Gol 4. Jian Chen (Trnje)

goal

75 MIN

Žuti karton 8. Stipo Čavlina (Studentski Grad)

yellow card

84 MIN

Žuti karton . Muhamed Bilali (Hrvatski Dragovoljac)

yellow card

90 MIN

Žuti karton . Filip Bukovec (Studentski Grad)

yellow card
ZET

ZET

Studentski Grad

Studentski Grad

Eugen Dorić

1. Eugen Dorić

Eugen Dorić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Ivan Radoš

6. Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Mislav Valenta

16. Mislav ValentaK

Mislav Valenta

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Tomislav Benc

5. Tomislav Benc

Tomislav Benc

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Željko Subotić

14. Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Luka Gorše

10. Luka Gorše

Luka Gorše

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Samir El Hachimi

9. Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

  • Ime kluba: ZET
  • Država : MA
Luka Tepeš

17. Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Valentino Hajster

11. Valentino Hajster

Valentino Hajster

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Jian Chen

4. Jian Chen

Jian Chen

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Matej Blažević

3. Matej Blažević

Matej Blažević

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Zamjene

Antonijo Stojanović

12. Antonijo Stojanović

Antonijo Stojanović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Leo Košarić

4. Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Nikolaus Fleissner

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT
Antonio Brajković

17. Antonio Brajković

Antonio Brajković

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Marko Šilić

13. Marko Šilić

Marko Šilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Marko Karas

Marko Karas

Marko Karas

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

10. Matija ĆibarićK

Matija Ćibarić

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

2. Bajram Alili

Bajram Alili

Bajram Alili

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : MK

4. Jerko Markić

Jerko Markić

Jerko Markić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Stipo Čavlina

Stipo Čavlina

Stipo Čavlina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Danijel Đapić

Danijel Đapić

Danijel Đapić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

16. Leone Berend

Leone Berend

Leone Berend

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Filip Bukovec

Filip Bukovec

Filip Bukovec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Muhamed Bilali

Muhamed Bilali

Muhamed Bilali

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

22. Marijan Roso

Marijan Roso

Marijan Roso

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

. Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

6. Antun Dodić

Antun Dodić

Antun Dodić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

18. Patrick Luke Špaleta

Patrick Luke Špaleta

Patrick Luke Špaleta

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

16. Mihael Bajser

Mihael Bajser

Mihael Bajser

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

11. Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Josip Španić

Josip Španić

Josip Španić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

28 MIN

. Danijel Đapić

11. Borna Ćehajić

Studentski Grad

63 MIN

16. Leone Berend

16. Mihael Bajser

Studentski Grad

71 MIN

9. Samir El Hachimi

17. Antonio Brajković

ZET

76 MIN

8. Stipo Čavlina

. Josip Španić

Studentski Grad

77 MIN

3. Matej Blažević

4. Leo Košarić

ZET

84 MIN

4. Jian Chen

8. Nikolaus Fleissner

ZET

89 MIN

. Muhamed Bilali

6. Antun Dodić

Studentski Grad

89 MIN

11. Valentino Hajster

13. Marko Šilić

ZET