Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 16 Ožu 2019

Trešnjevka

Siniša Djurić`

Deni Bektaši`

Miroslav Šarić`

Antonio Imširović`

4 : 0

ZET

Trešnjevka
Trešnjevka

VS

ZET
ZET

18. Siniša Djurić

. Deni Bektaši

10. Miroslav Šarić

. Antonio Imširović

Gol

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

3

Renato Jurčec

Trener

Jasmin Ganić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Stipo Novak

Prvi pomoćni sudac: Vjekoslav Kovač

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Ćorluka

Četvrti sudac:

Delegat: Boris Murko

Ostali:
SUBOTIĆ DAVOR LIC. 4
Mladen Vušak lic. 10

10 MIN

Kazneni udarac (Gol) . Deni Bektaši (Zagreb)

penalty

19 MIN

Gol 10. Miroslav Šarić (Trešnjevka)

goal

27 MIN

Žuti karton 17. Luka Tepeš (ZET)

yellow card

52 MIN

Gol 18. Siniša Djurić (Trešnjevka)

goal

70 MIN

Žuti karton 14. Željko Subotić (ZET)

yellow card

71 MIN

Gol . Antonio Imširović (Trnje)

goal
Trešnjevka

Trešnjevka

ZET

ZET

Arian Kranjec

. Arian Kranjec

Arian Kranjec

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Siniša Djurić

18. Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Antonio Tičak

4. Antonio Tičak

Antonio Tičak

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Luka Matak

13. Luka Matak

Luka Matak

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Miroslav Šarić

10. Miroslav ŠarićK

Miroslav Šarić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Dominik Marjanović

5. Dominik Marjanović

Dominik Marjanović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Mate Čagalj

3. Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Lovro Težački

6. Lovro Težački

Lovro Težački

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Luka Matošević

. Luka Matošević

Luka Matošević

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Antonio Imširović

. Antonio Imširović

Antonio Imširović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Deni Bektaši

. Deni Bektaši

Deni Bektaši

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

Zamjene

Natko Kvakan

12. Natko Kvakan

Natko Kvakan

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Leon Nokaj

9. Leon Nokaj

Leon Nokaj

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Damir Cerovac

17. Damir Cerovac

Damir Cerovac

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Josip Nimac

7. Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Roko Tarle

. Roko Tarle

Roko Tarle

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Filip Barukčić

. Filip Barukčić

Filip Barukčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

1. Eugen Dorić

Eugen Dorić

Eugen Dorić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

4. Leo Košarić

Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

6. Ivan Radoš

Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

16. Mislav ValentaK

Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

5. Tomislav Benc

Tomislav Benc

Tomislav Benc

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

17. Antonio Brajković

Antonio Brajković

Antonio Brajković

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

10. Luka Gorše

Luka Gorše

Luka Gorše

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

9. Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

  • Ime kluba: ZET
  • Država : MA

17. Luka Tepeš

Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT

14. Željko Subotić

Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Zamjene

11. Valentino Hajster

Valentino Hajster

Valentino Hajster

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

13. Marko Šilić

Marko Šilić

Marko Šilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Jian Chen

Jian Chen

Jian Chen

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Matej Blažević

Matej Blažević

Matej Blažević

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

53 MIN

5. Tomislav Benc

11. Valentino Hajster

ZET

60 MIN

17. Luka Tepeš

4. Jian Chen

ZET

64 MIN

13. Luka Matak

9. Leon Nokaj

Trešnjevka

70 MIN

6. Lovro Težački

7. Josip Nimac

Trešnjevka

71 MIN

14. Željko Subotić

13. Marko Šilić

ZET

76 MIN

. Deni Bektaši

. Roko Tarle

Trešnjevka

81 MIN

10. Miroslav Šarić

. Filip Barukčić

Trešnjevka

86 MIN

18. Siniša Djurić

17. Damir Cerovac

Trešnjevka