Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 09 Ožu 2019

ZET

Ivan Radoš`

Antonio Brajković`

2 : 1

Ivanja Reka

Lukas Čegrlj`

ZET
ZET

VS

Ivanja Reka
Ivanja Reka

6. Ivan Radoš

17. Antonio Brajković

Gol

7. Lukas Čegrlj

1

Žuti karton

2

3

Zamjene

4

Jasmin Ganić

Trener

Zoran Klipa

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karla Šegota

Prvi pomoćni sudac: Stipo Novak

Drugi pomoćni sudac: Vedran Mandić

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:
Subotić Davor, lic. 4
Darijo Lujić Lic.23

6 MIN

Žuti karton . Cleverson Rocha de Oliveira (Ivanja Reka)

yellow card

23 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Lukas Čegrlj (Ivanja Reka)

penalty

47 MIN

Gol 6. Ivan Radoš (ZET)

goal

68 MIN

Žuti karton 17. Antonio Brajković (ZET)

yellow card

77 MIN

Žuti karton 10. Tomislav Katić (Ivanja Reka)

yellow card

90 MIN

Gol 17. Antonio Brajković (ZET)

goal
ZET

ZET

Ivanja Reka

Ivanja Reka

Eugen Dorić

1. Eugen Dorić

Eugen Dorić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Ivan Radoš

6. Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Mislav Valenta

16. Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Tomislav Benc

5. Tomislav Benc

Tomislav Benc

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Antonio Brajković

17. Antonio Brajković

Antonio Brajković

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Željko Subotić

14. Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Luka Gorše

10. Luka Gorše

Luka Gorše

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Hrvoje Šakić

7. Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Luka Tepeš

17. Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Jian Chen

4. Jian Chen

Jian Chen

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Matej Blažević

3. Matej Blažević

Matej Blažević

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Zamjene

Nikolaus Fleissner

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT
Petar Botić

15. Petar Botić

Petar Botić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Samir El Hachimi

9. Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

  • Ime kluba: ZET
  • Država : MA
Valentino Hajster

11. Valentino Hajster

Valentino Hajster

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Marko Šilić

13. Marko Šilić

Marko Šilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Marijo Pedić

Marijo Pedić

Marijo Pedić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

4. Matteo Miloš

Matteo Miloš

Matteo Miloš

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

2. Marko Nikić

Marko Nikić

Marko Nikić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

4. Luka Hrgović

Luka Hrgović

Luka Hrgović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

9. Ivan Zečević

Ivan Zečević

Ivan Zečević

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

20. Ivan Antunović

Ivan Antunović

Ivan Antunović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

8. Leonardo Vukoja

Leonardo Vukoja

Leonardo Vukoja

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

11. Dragan Pudić

Dragan Pudić

Dragan Pudić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

10. Tomislav Katić

Tomislav Katić

Tomislav Katić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

. Cleverson Rocha de Oliveira

Cleverson Rocha de Oliveira

Cleverson Rocha de Oliveira

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : BR

Zamjene

15. Mijo Senjić

Mijo Senjić

Mijo Senjić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

4. Josip Trutina

Josip Trutina

Josip Trutina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

29. Ivan Jurković

Ivan Jurković

Ivan Jurković

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

14. Nikola Salatović

Nikola Salatović

Nikola Salatović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

. Marino Prgomet

Marino Prgomet

Marino Prgomet

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

. Kristijan Pavlović

Kristijan Pavlović

Kristijan Pavlović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

46 MIN

7. Hrvoje Šakić

9. Samir El Hachimi

ZET

55 MIN

8. Leonardo Vukoja

15. Mijo Senjić

Ivanja Reka

62 MIN

20. Ivan Antunović

14. Nikola Salatović

Ivanja Reka

67 MIN

4. Jian Chen

11. Valentino Hajster

ZET

78 MIN

4. Matteo Miloš

4. Josip Trutina

Ivanja Reka

83 MIN

9. Samir El Hachimi

8. Nikolaus Fleissner

ZET

88 MIN

9. Ivan Zečević

. Marino Prgomet

Ivanja Reka