Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 24 Stu 2018

Prigorje Žerjavinec

Karlo Čuk`

Saša Zlatar `

2 : 1

Studentski Grad

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

14. Karlo Čuk

17. Saša Zlatar

Gol

3

Žuti karton

2

5

Zamjene

2

Vladimir Sever

Trener

Damir Ivančić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Borna Kordej

Prvi pomoćni sudac: Marko Škrobo

Drugi pomoćni sudac: Damir Šešerin

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Kurevija

Ostali:
Damir Špoljar lic.br.30
Danijel Rogić lic.br.13

9 MIN

Žuti karton 13. Patrik Augustinović (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

27 MIN

Gol 17. Saša Zlatar (Prigorje Žerjavinec)

goal

35 MIN

Žuti karton 5. Domagoj Špoljar (Studentski Grad)

yellow card

35 MIN

Žuti karton 12. Alen Petković (Studentski Grad)

yellow card

47 MIN

Žuti karton 14. Karlo Čuk (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

56 MIN

Kazneni udarac (Gol) 11. Borna Ćehajić (Studentski Grad)

penalty

63 MIN

Gol 14. Karlo Čuk (Prigorje Žerjavinec)

goal

75 MIN

Žuti karton 4. Karlo Sever (Prigorje Žerjavinec)

yellow card
Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Studentski Grad

Studentski Grad

Ivica Hranjec

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Legin

5. Ivan Legin

Ivan Legin

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Josip Barbarić

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Petar Barbarić

10. Petar Barbarić

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Matija Matanović

6. Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Bukal

8. Antonio Bukal

Antonio Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Patrik Augustinović

13. Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

.

Karlo Čuk

14. Karlo Čuk

Karlo Čuk

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Karlo Sever

4. Karlo Sever

Karlo Sever

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Saša Zlatar

17. Saša Zlatar

Saša Zlatar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

Dario Lipinčić

23. Dario Lipinčić

Dario Lipinčić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Rajner

18. Ivan Rajner

Ivan Rajner

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Marin Marasović

23. Marin Marasović

Marin Marasović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Nikola Granđa

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Mario Matasić

11. Mario Matasić

Mario Matasić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Bruno Topić

2. Bruno Topić

Bruno Topić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Lovro Obad

15. Lovro Obad

Lovro Obad

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

11. Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Stipo Čavlina

Stipo Čavlina

Stipo Čavlina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

5. Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

4. Jerko Markić

Jerko Markić

Jerko Markić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

9. Antonio Majstorović

Antonio Majstorović

Antonio Majstorović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

6. Antun Dodić

Antun Dodić

Antun Dodić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

7. Mirko Baučić

Mirko Baučić

Mirko Baučić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

12. Alen Petković

Alen Petković

Alen Petković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Pablo Štefanović

Pablo Štefanović

Pablo Štefanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

16. Mihael Bajser

Mihael Bajser

Mihael Bajser

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

18. Patrick Luke Špaleta

Patrick Luke Špaleta

Patrick Luke Špaleta

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

13. Elmedin Bajrami

Elmedin Bajrami

Elmedin Bajrami

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

58 MIN

16. Mihael Bajser

18. Patrick Luke Špaleta

Studentski Grad

63 MIN

9. Josip Barbarić

11. Mario Matasić

Prigorje Žerjavinec

68 MIN

12. Alen Petković

13. Elmedin Bajrami

Studentski Grad

80 MIN

17. Saša Zlatar

23. Marin Marasović

Prigorje Žerjavinec

88 MIN

4. Karlo Sever

7. Nikola Granđa

Prigorje Žerjavinec

90 MIN

10. Petar Barbarić

18. Ivan Rajner

Prigorje Žerjavinec

90 MIN

5. Ivan Legin

2. Bruno Topić

Prigorje Žerjavinec