Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 24 Stu 2018

Šparta Elektra

Dario Skoko`

Darko Vučić`

Ćiril Guja`

Gabrijel Srpak`

4 : 2

Sloga

Natko Grgas`

Luka Tudjek`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Sloga
Sloga

8. Dario Skoko

9. Darko Vučić

11. Ćiril Guja

14. Gabrijel Srpak

Gol

2. Natko Grgas

4. Luka Tudjek

2

Žuti karton

2

2

Zamjene

2

Tomislav Orehovec

Trener

Zvonimir Pavić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Sabina Bolić

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Čulina

Drugi pomoćni sudac: Luka Biloš

Četvrti sudac:

Delegat: Zsuzsanna Szittár

Ostali:
Miloš Borojević lic. br. 9
Ivan Bošnjak lic.br. 20

7 MIN

Gol 11. Ćiril Guja (Šparta Elektra)

goal

9 MIN

Gol 4. Luka Tudjek (Sloga)

goal

35 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

37 MIN

Žuti karton 5. Tin Kosovec (Sloga)

yellow card

44 MIN

Gol 2. Natko Grgas (Sloga)

goal

58 MIN

Gol 8. Dario Skoko (Šparta Elektra)

goal

69 MIN

Žuti karton 4. Marko Janjić (Šparta Elektra)

yellow card

75 MIN

Crveni karton 4. Rene Mandarić (Sloga)

red card

77 MIN

Crveni karton 1. Igor Ivić (Sloga)

red card

77 MIN

Žuti karton 1. Igor Ivić (Sloga)

yellow card

88 MIN

Žuti karton 11. Ćiril Guja (Šparta Elektra)

yellow card

90 MIN

Gol 14. Gabrijel Srpak (Sava Strmec)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Sloga

Sloga

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Skoko

8. Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Lasić

17. Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stjepan-Josip Taritaš

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Dragović

7. Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Ćosić

5. Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Janjić

4. Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ćiril Guja

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Gabrijel Srpak

14. Gabrijel Srpak

Gabrijel Srpak

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Juraj Bilušković

11. Juraj Bilušković

Juraj Bilušković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Šilić

13. Marko Šilić

Marko Šilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vicent Kyaligonza

3. Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : UG
Josip Maro Kramarić

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Zanić

18. Dario Zanić

Dario Zanić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Igor Ivić

Igor Ivić

Igor Ivić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

5. Tin Kosovec

Tin Kosovec

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

2. Natko Grgas

Natko Grgas

Natko Grgas

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

14. Karlo Pišpek

Karlo Pišpek

Karlo Pišpek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

14. Matej Galenić

Matej Galenić

Matej Galenić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

5. Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

8. Bruno Pišpek

Bruno Pišpek

Bruno Pišpek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

4. Rene Mandarić

Rene Mandarić

Rene Mandarić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

15. Damir Mikulić

Damir Mikulić

Damir Mikulić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

17. Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

4. Luka Tudjek

Luka Tudjek

Luka Tudjek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

Zamjene

7. Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

11. Tin Barić

Tin Barić

Tin Barić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

46 MIN

14. Karlo Pišpek

7. Kristijan Balagović

Sloga

61 MIN

4. Luka Tudjek

11. Tin Barić

Sloga

85 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

14. Gabrijel Srpak

Šparta Elektra

86 MIN

16. Mateo Šokčević

11. Juraj Bilušković

Šparta Elektra