Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 18 Stu 2018

Sloga Gredelj

Rene Mandarić`

Karlo Nikolovski`

2 : 1

ZET

Hrvoje Šakić`

Sloga Gredelj
Sloga Gredelj

VS

ZET
ZET

4. Rene Mandarić

17. Karlo Nikolovski

Gol

7. Hrvoje Šakić

3

Žuti karton

5

3

Zamjene

2

Zvonimir Pavić

Trener

Jasmin Ganić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Domagoj Ćurdo

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Cvitković

Drugi pomoćni sudac: Damir Kapetanović

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Huha

Ostali:
Davor Subotić, lic. br. 4
Miloš Borojević lic.br. 9

22 MIN

Žuti karton 5. Tomislav Benc (ZET)

yellow card

22 MIN

Gol 4. Rene Mandarić (Sloga Gredelj)

goal

32 MIN

Žuti karton 13. Antonio Nikolić (ZET)

yellow card

54 MIN

Gol 17. Karlo Nikolovski (Sloga Gredelj)

goal

73 MIN

Žuti karton 3. Antonio Cetina (ZET)

yellow card

73 MIN

Žuti karton 10. Luka Gorše (ZET)

yellow card

80 MIN

Gol 7. Hrvoje Šakić (ZET)

goal

85 MIN

Žuti karton 2. Natko Grgas (Sloga Gredelj)

yellow card

86 MIN

Žuti karton 1. Igor Ivić (Sloga Gredelj)

yellow card

87 MIN

Žuti karton 5. Tin Kosovec (Sloga Gredelj)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 7. Hrvoje Šakić (ZET)

yellow card
Sloga Gredelj

Sloga Gredelj

ZET

ZET

Igor Ivić

1. Igor Ivić

Igor Ivić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Bruno Pišpek

8. Bruno Pišpek

Bruno Pišpek

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Tin Kosovec

5. Tin Kosovec

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Antonio Krajinović

3. Antonio Krajinović

Antonio Krajinović

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Kristijan Balagović

7. Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Ivan Gajger

6. Ivan Gajger

Ivan Gajger

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Damir Mikulić

15. Damir Mikulić

Damir Mikulić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Natko Grgas

2. Natko Grgas

Natko Grgas

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Rene Mandarić

4. Rene Mandarić

Rene Mandarić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Filip Cvitanović

5. Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Karlo Nikolovski

17. Karlo Nikolovski

Karlo Nikolovski

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

Zamjene

Marko Pomahač

17. Marko Pomahač

Marko Pomahač

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Davor Jurišić

13. Davor Jurišić

Davor Jurišić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Karlo Pišpek

14. Karlo Pišpek

Karlo Pišpek

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Matej Galenić

14. Matej Galenić

Matej Galenić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Đenis Ahmedi

16. Đenis Ahmedi

Đenis Ahmedi

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR
Jan Pleho

18. Jan Pleho

Jan Pleho

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

.

6. Ivan Radoš

Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

16. Mislav Valenta

Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

5. Tomislav Benc

Tomislav Benc

Tomislav Benc

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

2. Fran Kovačić

Fran Kovačić

Fran Kovačić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

11. Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

17. Antonio Brajković

Antonio Brajković

Antonio Brajković

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

14. Željko Subotić

Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

10. Luka Gorše

Luka Gorše

Luka Gorše

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

7. Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

13. Antonio Nikolić

Antonio Nikolić

Antonio Nikolić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Zamjene

12. Antonijo Stojanović

Antonijo Stojanović

Antonijo Stojanović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

3. Antonio Cetina

Antonio Cetina

Antonio Cetina

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT

9. Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

  • Ime kluba: ZET
  • Država : MA

46 MIN

6. Ivan Gajger

14. Karlo Pišpek

Sloga Gredelj

55 MIN

17. Antonio Brajković

3. Antonio Cetina

ZET

55 MIN

11. Roberto Ranogajec Pintarić

9. Samir El Hachimi

ZET

67 MIN

15. Damir Mikulić

16. Đenis Ahmedi

Sloga Gredelj

90 MIN

3. Antonio Krajinović

14. Matej Galenić

Sloga Gredelj