Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 27 Lis 2018

Šparta Elektra

Ivan Donald Galić`

1 : 3

Trešnjevka

Miroslav Šarić`

Dominik Marjanović`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Trešnjevka
Trešnjevka

10. Ivan Donald Galić

Gol

10. Miroslav Šarić

5. Dominik Marjanović

1

Žuti karton

2

5

Zamjene

4

Tomislav Orehovec

Trener

Renato Jurčec

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Vučković

Prvi pomoćni sudac: Luka Biloš

Drugi pomoćni sudac: Borna Kordej

Četvrti sudac:

Delegat: Damir Hrgović

Ostali:
Mladen Vušak lic. 10
Ivan Bošnjak lic.br. 20

31 MIN

Kazneni udarac (Gol) 11. Filip Rebić (Trešnjevka)

penalty

32 MIN

Žuti karton 11. Filip Rebić (Trešnjevka)

yellow card

40 MIN

Gol 5. Dominik Marjanović (Trešnjevka)

goal

55 MIN

Gol 10. Ivan Donald Galić (Šparta Elektra)

goal

86 MIN

Gol 10. Miroslav Šarić (Trešnjevka)

goal

90 MIN

Žuti karton 13. Marin Bojić (Šparta Elektra)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 15. Ivan Teker (Trešnjevka)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Trešnjevka

Trešnjevka

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Skoko

8. Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Lasić

17. Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stjepan-Josip Taritaš

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Ćosić

5. Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Janjić

4. Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ćiril Guja

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Marin Bojić

13. Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vilim Blagoev

19. Vilim Blagoev

Vilim Blagoev

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Lisak

5. Martin Lisak

Martin Lisak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Dragović

7. Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Vasović

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vicent Kyaligonza

3. Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : UG
Marko Šilić

13. Marko Šilić

Marko Šilić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

12. Natko Kvakan

Natko Kvakan

Natko Kvakan

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

4. Antonio Tičak

Antonio Tičak

Antonio Tičak

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

2. Karlo Draganović

Karlo Draganović

Karlo Draganović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

7. Josip Nimac

Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

3. Matija Vedriš

Matija Vedriš

Matija Vedriš

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

16. Vito Crnković

Vito Crnković

Vito Crnković

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

8. Tomislav Horvat

Tomislav Horvat

Tomislav Horvat

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

10. Miroslav Šarić

Miroslav Šarić

Miroslav Šarić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

11. Filip Rebić

Filip Rebić

Filip Rebić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

5. Dominik Marjanović

Dominik Marjanović

Dominik Marjanović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

1. Lovro Mikinac

Lovro Mikinac

Lovro Mikinac

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

13. Luka Matak

Luka Matak

Luka Matak

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

6. Lovro Težački

Lovro Težački

Lovro Težački

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

3. Mate Čagalj

Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

9. Leon Nokaj

Leon Nokaj

Leon Nokaj

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

17. Damir Cerovac

Damir Cerovac

Damir Cerovac

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

15. Ivan Teker

Ivan Teker

Ivan Teker

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

46 MIN

5. Marko Ćosić

13. Marin Bojić

Šparta Elektra

46 MIN

16. Mateo Šokčević

7. Luka Dragović

Šparta Elektra

46 MIN

16. Vito Crnković

15. Ivan Teker

Trešnjevka

57 MIN

9. Stipe Vujić

6. Lovro Težački

Trešnjevka

75 MIN

2. Karlo Draganović

13. Luka Matak

Trešnjevka

78 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

2. Ivan Vasović

Šparta Elektra

79 MIN

7. Josip Nimac

3. Mate Čagalj

Trešnjevka

87 MIN

11. Ćiril Guja

19. Vilim Blagoev

Šparta Elektra

90 MIN

8. Dario Skoko

5. Martin Lisak

Šparta Elektra