Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 15 Ruj 2018

Šparta Elektra

Mislav Blaić`

2 : 1

Prigorje Žerjavinec

Saša Zlatar `

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

15. Mislav Blaić

Gol

17. Saša Zlatar

3

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

4

Tomislav Orehovec

Trener

Vladimir Sever

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karlo Barač

Prvi pomoćni sudac: Damir Adžić-Kapitanović

Drugi pomoćni sudac: Davor Sitar

Četvrti sudac:

Delegat: Leonardo Bošnjak

Ostali:
Ivan Bošnjak lic.br. 20
Danijel Rogić lic. br. 13

18 MIN

Gol 17. Saša Zlatar (Prigorje Žerjavinec)

goal

53 MIN

Kazneni udarac (Gol) 10. Ivan Donald Galić (Šparta Elektra)

penalty

73 MIN

Žuti karton . ()

yellow card

79 MIN

Žuti karton 4. Marko Janjić (Šparta Elektra)

yellow card

81 MIN

Žuti karton 10. Petar Barbarić (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

81 MIN

Žuti karton 8. Antonio Bukal (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

81 MIN

Žuti karton 11. Ćiril Guja (Šparta Elektra)

yellow card

85 MIN

Žuti karton 15. Mislav Blaić (Šparta Elektra)

yellow card

86 MIN

Gol 15. Mislav Blaić (Šparta Elektra)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Skoko

8. Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Lasić

17. Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marin Bojić

13. Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Ćosić

5. Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Janjić

4. Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ćiril Guja

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Petar Kezerić

12. Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Boris Lučić

6. Boris Lučić

Boris Lučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Gabrijel Srpak

14. Gabrijel Srpak

Gabrijel Srpak

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR
Stjepan-Josip Taritaš

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Lisak

5. Martin Lisak

Martin Lisak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Juraj Bilušković

11. Juraj Bilušković

Juraj Bilušković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivo Bastić

8. Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

1. David Pintar

David Pintar

David Pintar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

10. Petar Barbarić

Petar Barbarić

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

6. Matija Matanović

Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

8. Antonio Bukal

Antonio Bukal

Antonio Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

11. Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

13. Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

.

3. Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

14. Karlo Čuk

Karlo Čuk

Karlo Čuk

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

17. Saša Zlatar

Saša Zlatar

Saša Zlatar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

4. Karlo Sever

Karlo Sever

Karlo Sever

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

13. Robert Begić

Robert Begić

Robert Begić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

15. Lovro Obad

Lovro Obad

Lovro Obad

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

2. Bruno Topić

Bruno Topić

Bruno Topić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

28 MIN

13. Patrik Augustinović

4. Karlo Sever

Prigorje Žerjavinec

46 MIN

13. Marin Bojić

8. Stjepan-Josip Taritaš

Šparta Elektra

46 MIN

5. Marko Ćosić

6. Boris Lučić

Šparta Elektra

64 MIN

3. Lazar Glasnović

13. Robert Begić

Prigorje Žerjavinec

64 MIN

16. Mateo Šokčević

14. Gabrijel Srpak

Šparta Elektra

70 MIN

17. Ivan Lasić

11. Juraj Bilušković

Šparta Elektra

82 MIN

.

7. Nikola Granđa

Prigorje Žerjavinec

87 MIN

11. Antonio Augustinović

2. Bruno Topić

Prigorje Žerjavinec

87 MIN

11. Ćiril Guja

8. Ivo Bastić

Šparta Elektra