Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 15 Ruj 2018

Ivanja Reka

0 : 0

Sloga Gredelj

Ivanja Reka
Ivanja Reka

VS

Sloga Gredelj
Sloga Gredelj

Gol

1

Žuti karton

2

3

Zamjene

3

Miroslav Vuksanić

Trener

Zvonimir Pavić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Borna Kordej

Prvi pomoćni sudac: Jakov Lasić

Drugi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Đura

Ostali:
Soldan Nedeljko, lic. br. 24
Borojević Miloš, lic.br.9

45 MIN

Žuti karton 4. Luka Hrgović (Ivanja Reka)

yellow card

62 MIN

Žuti karton 2. Natko Grgas (Sloga Gredelj)

yellow card

79 MIN

Žuti karton 14. Karlo Pišpek (Sloga Gredelj)

yellow card
Ivanja Reka

Ivanja Reka

Sloga Gredelj

Sloga Gredelj

Marijo Pedić

1. Marijo Pedić

Marijo Pedić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Mijo Senjić

15. Mijo Senjić

Mijo Senjić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Matteo Miloš

4. Matteo Miloš

Matteo Miloš

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Luka Hrgović

4. Luka Hrgović

Luka Hrgović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Ivan Zečević

9. Ivan Zečević

Ivan Zečević

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Ivan Antunović

20. Ivan Antunović

Ivan Antunović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Dragan Grlić

11. Dragan Grlić

Dragan Grlić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Lukas Čegrlj

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Dragan Pudić

11. Dragan Pudić

Dragan Pudić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
David Pokrajčić

6. David Pokrajčić

David Pokrajčić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Tomislav Katić

10. Tomislav Katić

Tomislav Katić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

Zamjene

Marko Nikić

2. Marko Nikić

Marko Nikić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Josip Trutina

4. Josip Trutina

Josip Trutina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Luka Kamber

19. Luka Kamber

Luka Kamber

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Antonio Baturina

16. Antonio Baturina

Antonio Baturina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Matej Janušić

17. Matej Janušić

Matej Janušić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Leonardo Vukoja

8. Leonardo Vukoja

Leonardo Vukoja

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Toni Žeravica

2. Toni Žeravica

Toni Žeravica

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

1. Igor Ivić

Igor Ivić

Igor Ivić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

8. Bruno Pišpek

Bruno Pišpek

Bruno Pišpek

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

5. Tin Kosovec

Tin Kosovec

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

3. Antonio Krajinović

Antonio Krajinović

Antonio Krajinović

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

7. Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

Kristijan Balagović

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

6. Ivan Gajger

Ivan Gajger

Ivan Gajger

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

2. Natko Grgas

Natko Grgas

Natko Grgas

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

14. Karlo Pišpek

Karlo Pišpek

Karlo Pišpek

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

4. Rene Mandarić

Rene Mandarić

Rene Mandarić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

14. Patrik Salamon

Patrik Salamon

Patrik Salamon

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

5. Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

Filip Cvitanović

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

Zamjene

17. Marko Pomahač

Marko Pomahač

Marko Pomahač

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

13. Davor Jurišić

Davor Jurišić

Davor Jurišić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

9. Majkl Vukušić

Majkl Vukušić

Majkl Vukušić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

15. Damir Mikulić

Damir Mikulić

Damir Mikulić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

14. Matej Galenić

Matej Galenić

Matej Galenić

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

16. Đenis Ahmedi

Đenis Ahmedi

Đenis Ahmedi

  • Ime kluba: Sloga Gredelj
  • Država : HR

42 MIN

4. Rene Mandarić

16. Đenis Ahmedi

Sloga Gredelj

52 MIN

10. Tomislav Katić

19. Luka Kamber

Ivanja Reka

55 MIN

14. Patrik Salamon

9. Majkl Vukušić

Sloga Gredelj

62 MIN

11. Dragan Pudić

8. Leonardo Vukoja

Ivanja Reka

68 MIN

6. David Pokrajčić

17. Matej Janušić

Ivanja Reka

82 MIN

6. Ivan Gajger

13. Davor Jurišić

Sloga Gredelj