Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 08 Ruj 2018

Prigorje Žerjavinec

1 : 1

Concordia

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

VS

Concordia
Concordia

Gol

14. Petar Progovečki

1

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

3

Zamjene

3

Vladimir Sever

Trener

Martin Bijelonjić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Novak

Prvi pomoćni sudac: Borna Kordej

Drugi pomoćni sudac: Hrvoje Vrbanec

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Krešić

Ostali:
Velimir Zember lic.br.25
Danijel Rogić lic.br.13

22 MIN

Žuti karton 7. Albert Ćibarić (Concordia)

yellow card

32 MIN

Gol 14. Petar Progovečki (Concordia)

goal

60 MIN

Žuti karton 8. Sandro Gospić (Concordia)

yellow card

72 MIN

Žuti karton 8. Antonio Bukal (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

80 MIN

Žuti karton 19. Mario Breškić (Concordia)

yellow card

88 MIN

Kazneni udarac (Gol) 8. Antonio Bukal (Prigorje Žerjavinec)

penalty
Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Concordia

Concordia

David Pintar

1. David Pintar

David Pintar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Josip Barbarić

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Petar Barbarić

10. Petar Barbarić

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Matija Matanović

6. Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Bukal

8. Antonio Bukal

Antonio Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Augustinović

11. Antonio Augustinović

Antonio Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Patrik Augustinović

13. Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

.

Karlo Čuk

14. Karlo Čuk

Karlo Čuk

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Lazar Glasnović

3. Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Mario Matasić

11. Mario Matasić

Mario Matasić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

Ivica Hranjec

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Rajner

18. Ivan Rajner

Ivan Rajner

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Bruno Topić

2. Bruno Topić

Bruno Topić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Karlo Sever

4. Karlo Sever

Karlo Sever

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Nikola Granđa

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Robert Begić

13. Robert Begić

Robert Begić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

12. Marko Kelčec-Ključarić

Marko Kelčec-Ključarić

Marko Kelčec-Ključarić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

9. Dario Gojković

Dario Gojković

Dario Gojković

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

17. Teo Dodig

Teo Dodig

Teo Dodig

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

8. Sandro Gospić

Sandro Gospić

Sandro Gospić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

15. Ivan Galić

Ivan Galić

Ivan Galić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

10. Luka Stubičar

Luka Stubičar

Luka Stubičar

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

14. Petar Progovečki

Petar Progovečki

Petar Progovečki

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

3. Luka Grabić

Luka Grabić

Luka Grabić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

7. Albert Ćibarić

Albert Ćibarić

Albert Ćibarić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

2. Josip Vidak

Josip Vidak

Josip Vidak

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

5. Marko Jurić

Marko Jurić

Marko Jurić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

Zamjene

17. Franjo Ivanagić

Franjo Ivanagić

Franjo Ivanagić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

6. Zvonimir Petrović

Zvonimir Petrović

Zvonimir Petrović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

21. Ante Šapina

Ante Šapina

Ante Šapina

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

19. Mario Breškić

Mario Breškić

Mario Breškić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

22. Luka Smiljanić

Luka Smiljanić

Luka Smiljanić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

46 MIN

10. Luka Stubičar

19. Mario Breškić

Concordia

53 MIN

9. Dario Gojković

17. Franjo Ivanagić

Concordia

67 MIN

3. Lazar Glasnović

4. Karlo Sever

Prigorje Žerjavinec

76 MIN

6. Matija Matanović

7. Nikola Granđa

Prigorje Žerjavinec

85 MIN

15. Ivan Galić

6. Zvonimir Petrović

Concordia

85 MIN

13. Patrik Augustinović

13. Robert Begić

Prigorje Žerjavinec